FORD MONDEO -03

Shitet nga: 11 Qer 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR   990 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
SHES FORD MONDEO 2003 2.0 BENZIN E ARDHUR NGA GJERMANIJA.VETURA POSEDON:GJAMA ELEKTRONIK,FELLNE DHE GOMA SHUME TE MIRA,KLIME FUNKSIONALE,RADIO CD,INTERIER SHUME TE PASTER,KARRIKA ME NXEMJE ETJ.QMIMI ESHTE :790 EURO FIX.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim