Ford per pjese (Turbina defekt)

Shitet nga: Bekim 31 Gsh 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR   700 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shitet ford mondeo 1.8 TD karavan, me klime ne funksion me fellne alumini, goma te mira te dimrit, me dritaret e para eletrike, me pasqyre elektrike, me karriken e shoferit me rregullim elektrik, me kuke. Turbina eshte defekt dhe tek Ford A ne veternik kerkojne 130 Euro per rregullim/nderrim te turbines.
Nuk ka regjistrim shitet per pjese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim