Laminat Gjerman "" 5.80 euro""" metra ,,,dyer..

Shitet nga: laminat 05 Krr 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes dhe montojme laminat gjerman shume lloje ne menyre profesionale dhe shume te shpejte

per ne gjdo informate ne tel se nuk kam kohe me hap emajlin tel 045-552-995


poashtu kemi edhe dyer te ndryshme


gorenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim