Mercedes Benz 190d

Shitet nga: shkumbin 22 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet : Mercedes Benz 190d
Regjistrim ka deri me 05.05.2017
Mercedesi ka :
Centrall Mbyllje me Alarm ne 5 dyrt
Muzike Pioneer
Shiber
Fellne te reja
Goma te reja 16she
Mercedesi eshte ne gjendje shum shum te mir Teknike dhe Optike
eshte shum i pastert nuk eshte pi cigare ne veture
ka vozitje shum te mire pa as nje vrejtje eshte shum i rujtun pa as ni defekte
Vetura nuk eshte Hiptoke ju Garantoj gjdo gje rreth vetures
Çmimi: 2650 €


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim