U SHITÊ NGA Arteni Auto's MERCEDES 190D RKS(6muaj)

Shitet nga: Arteni 16 Dhj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 150 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
MERCEDES 190 D 1.9 DISEL

NE GJEDJE TE RREGULLT TEKNIKE DHE OPTIKE

I REGJISTRUAR NE RKS DERI NE QERSHOR 2016

GUMA TE REJA TE SAVES

BATERIEN E RE ME 24MUAJ GARANCION

HIPOTEK AS CREDI NUK OSHT, MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

INFO NE 045 618 666 EDHE NE 049 333 100 ARTENI

SI DHE NE VIBER +377 45 618 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim