Mercedes Diesel 220 CDI

Shitet nga: Enver 22 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Vetura posedon central klime, eshte ne gjendje te mire dhe me nje cmim te volitshem.

E pa doganuar.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim