Mercedes 250

Shitet nga: Hafiz 11 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes-benz ne gjendje shum te rregullt
1 Vit regjistrim deri ne shtator te vitit 2017
Sportline posedon:
Abs
Timon hidraulik
Gjamat me rrym
Dyer me centrall
Fellne te veres dhe te dimrit
Goma vere dhe dimri
Shiber
Ulset me lekur etj...
Kontakto ne viber +38649630523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim