Ushit flm merrjep

Shitet nga: dardan 06 Jan 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
She's Mercedes in 250 dizell ne gjendje shum tmir vetura osht doganu dhe regjistru ne menyr te rregullt.vetura nuk don investim servisin e kryn komplet.i rujtun si mrena si jasht veturen mund ta kontrrolloni ku te doni
Vetura ka klim regjstrim deri me daten 19.09.2017 nuk osht hipotek perkthimi behet mejher pres blers shum serioz
Mundesi ndrrimi
Viber
Tel
044513530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim