Mercedes

Shitet nga: Mercedes Dje 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
shitet vetura ne gjendje te rregullt teknike vetura ka denim
bajm edhe nderrim nr kontakt 049125873
dhe viber +37745492423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim