Mercedes w126 3.0.DMundesi.ndrrimi

Shitet nga: genti 10 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR   2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes Sel 420 , 3.0 diesel ësht extra i rujtun rigjistrim edhe 6 muaj , 8l - 100km // ska nevoj per as ni cent investim para 3 dite i ka te bër servisin, ulje motorrit filterat , uljes naftit ajrit , gurnet e para dhe te mrama ska nevoj per investim.
kontakt viber ; +37745616614 !! Vlen te ceket nuk osht n'hipotek .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim