Mottorr 1.9 turbo dizell ne gjendje shum te mir ..

Shitet nga: xxx 11 Sht 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shess motorr tdi viri 98 inportuar nga jasht si dhe shes klimen e ti dhe boj montimin e sajj dhe shess pjes per gollf venta
2,3 pasat 2 ,gjeta,audi fijat punto dhe forD fiesta si dhe shes menjaq per 4x4 per gol 2

AUTO PJES SERVIS
SHALA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim