Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Bekim Gajtani 01 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Patrol
Në gjendje te mir i pa qlajmeruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim