Vetura ne Ankand Publik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shtepia e Ankandeve Kosova 02 Dhj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Terrano
Shtëpia e Ankandeve Kosova organizon Ankandin e radhës me artikuj të ndryshem të: OSCE-se, Bankës për Biznes dhe klienteve individual.

Nje veture do te shitet nepermes ketij ankandi: Nissan Terrano. I CREGJISTRUAR.

Për më shumë informata na kontaktoni në 045 600 050 apo të na shkruani në info@ankandet.com

Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim