OPEL ASTRA FCC 2.0 -92

Shitet nga: sevdail bajrami 19 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje te mir teknike 5 muj regjistrim
2.0 Benzin
E rujtne si ne motorr karaseri dhe mrena
i ka fellgat e veres per momentin osht me bandash me goma te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim