Opel Antara 2.0 diesel Automatik Urgjent !!!!!

Shitet nga: Opel Antara Dje 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR   11 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Antara
Shes Opel Antara 2.0 (150kf)
Klima elektronike
Xhamat me rryme
Xenon
Uleset Lekure
Automatik
Dritat e mjegulles
Dhe shume sene tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim