*U SHIT !!!!!!Opel Astra 1.7 CDTI -Viti -2012

Shitet nga: Opel Astra 14 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 CDTI ECOTEK
81 KW-110 PS 6 shpejtesi +R
Viti i prodhimit:2012
I Posa doganuar dhe i rexhistruar RKS qe 2 muje- nje vite rexhsitrim
Ne emrin tim personal dhe pronar i pare ne KOSOVE
Kilometra 135 mije orgjinale me liber servisi dhe garantojme per kilometra
Gjendja perfekte pa asnje verejtje te mundshme
I servisuar komplet ne servisin e autorizuar OPEL
dhe te gjitha me garancion

=VETURA POSEDON EKSTRA PAISJE =
•Klimatronik ne funksion
•ABS
•ESP
•Tempomat me komanda ne timon
•Radio me komanda ne timon
•Bordkompjuter
•Komand te bordkompjuterit
•Sistem telefonit me kyqje manuale me BLUETOOTH
•Sistem zerimi shume te mire
•Senzora ne retrovizor
•Senzora ne fshirese gjamit aktivizohen ne menyre automatike
•Dritat me ndezje automatike
•Sistem paralajmrimi ne bordkompjuter ne rast ndonje defekti
•Sistem Klimatizimi ne menyre digjitale
•Gjamat elektronike
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret me mbyllje
•MByllje qendrore
•Mbyllje me komand
•2 QELSA FABRIKISHT
•Enterier te pademtuar
*Ulse ISOFIX
*Goma te reja

Vetura eshte ne gjendje teknike shume te mire
Me te gjitha serviset e kryera pa asnje investim
Shume i pastert me enterier te pademtuar pa asnje gervishtje
Veture familjare dhe shume e sigurte
Hargjime teper te vogla

Harxhimet e vetures te vertetuara:
Rruge lokale:6.2 L/100 km
Rruge e hapur:5.0L/100 km
Rruge te kombinuar:5.5L/100 km

U SHIT !!!!!!


KONTAKTO NE: ••044-922-633••

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim