•U SHIT !!!!Opel Astra 1.7 DTI-Klime-Airbag-RKS-

Shitet nga: OPEL ASTRA 10 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 dizell motorr ekotek ne gjendje shume te mire
Viti i prodhimit:2003
I regjistruar rks deri ne maj te 2016
I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara te OPEL-it
Ne gjendje shume te mire
VETURA POSEDON:
*Klime funksionale
*Airbag
*Abs
*Esp
*Mbyllje qendrore
*Xhamat elektronike
*Pasqyret elektronike
*fellne fabrikisht te Opel-it

*Vetura eshte ne gjendje shume te mire
*I rujtun ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier
*Nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi behet menjehere
*Veture familjare dhe shume i sigurte
*Hargjime shume te vogla

U SHITT !!!!

KONTAKTO NE :044-240-801 .....044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim