*U SHIT!!!!!Opel Astra 1.9CDTI-Ulese Rekaroi-Xenon

Shitet nga: Opel Astra 25 Maj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.9 CDTI 110 kw 150 Ps
Viti i prodhimit :2006 seri komplet e 2007
I posaardhur nga Gjermania dhe i gatshem per doganim
Pa dogane
Posedoj komplet serviset e kryera ne Gjermani dhe me kilometra 173 mije te garantuara
I posa servisuar ulje filtera edhe 8 mije km me garancion ne perfaqesine e Opelit
Vetura eshte me fulle ekstra paisje fabrikisht

=VETURA POSEDON=
•Klimatronik ne funskion
•Bordkompjuter
•Abs
•Esp
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand
•Navigacion
•Sistem telefoni me kyqje me bluetooth
•Sistem zerimi me altoparlanta para mbrapa
•Tempomat
•Komanda ne timon
•Komanda te bordit
•Ulset RECARO
•Ulset me nxemje
•4 xhamat elektronike
•xhamat e zi mbrapa fabrikisht
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret me mbyllje automatike
•Xenon Bixenon fabrikisht
•6 shpejtesi +R(mbrapa)
•Timon sport opc
•4 gomat e reja 16' M+S
•Km 173 mije orgjinale
•Libra servisi

Vetura eshte ne gjendje perfekte
I posa ardhur nga Gjermania me gjendje shume te mire
I servisuar rregullisht ne servise te autorizuara te Opelit posedoj faturat
Nuk i nevojitet asnje investim
Modeli me i veqante i Opel-it me full ekstra paisje
Me te gjitha paisjet qe i takojnOpel-it
veture familjare dhe shume i sigurte
I gatshem per doganim
Pa asnje verejtje!!


U SHIT !!!!!!

KONTAKTO NE :04-922-633 -----044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim