•U SHIT !!!Opel Astra 1.7 CDTI ECOFLEX-82 mije km-

Shitet nga: OPEL ASTRA 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 CDTI ECOFLEX
81 kw 110 PS
Model i ri me 6 shpejtsi
Motorrin e modeleve te reja me hargjime shume te vogla
I posadoganuar dhe regjistruar RKS ne emrin tim personal dhe ka regjistrim 1 vite
Posedoj tere historine e vetures,me letra doganes dhe qdo gje eshte e sigurte
Kilometra te sakta 84 mije orgjinale,mund ta vertetoni ku te deshironi dhe garantojme per kilometra
Modeli CROMPACKET
Posedon te gjitha paisjet e serise te fundit te Opel-it
Komplet i servisuar me ulje filtera te gjitha me garancion poashtu rrypin e motorrit ende ne garancion te fabrikes OPEL deri ne 120 mije km
E vozitur nga nje pronar dhe ne gjendje perfekte

•VETURA POSEDON EKSTRA PAISJE•
*Klimatronik
*Abs
*Esp
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand+2 qelsa fabrikisht
*CROMPACKET
*6 +R shpejtesi
*Bordkompjuter
*Navigacion
*Timon multifunksional
*Sistem te zerimit me altoparlanta para mbrapa
*RADIO MP3+memory card+USB+AUX
*LEDA PARA
*Senzora ne retrovizor
*Senzora parkingut
*Senzora ne fshirse xhamit
*Senzor ne rast defekti shfaqje ne bordkompjuter
*Xhamat elektronik
*Xhamat mbrapa te erresuar mbrapa 70% nga fabrika me vertetim ne libreze
*Pasqyret elektronike
*ECOFLEX(Start stop)-ndalet ne rast Kolona,semafor
*Drita te mjegulles para mbrapa
*Enterier shume te pastert ISOFIX
*Fellne orgjinal Opel R 17'
*4 gomat e reja posa te vendosura
*84 mije km orgjinale te garantuara
*Model me dizajn shume te bukur
*2 Qelsa orgjinal OPEL

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Jshtezakonisht i mirembatjun si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme
Ende i garantuar nga ana e fabrikes OPEL deri ne 120 mije km ngase ka vetem 84 mije
I mirembajtun me servise dhe te gjitha te kryera
Punon ekstra mire pa asnje defekt te mundshem
Ne emrin tim personal perkthimi behet menjehere
Nuk eshte ne hipoteke
Mund ta vertetoni gjendjen perfekte te vetures!!

Harxhimet e vetures te vertetuara:
Rruge lokale:5.2 L/100 km
Rruge e hapur:4.0 L/100 km
Rruge te kombinuar:4.5 L/100 km

U SHIT !!!!


KONTAKTO NE : 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim