*U SHIT !!Opel Astra 1.9 CDTI-RKS-NAVI-Telefon-05

Shitet nga: Opel Astra 29 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 850 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.9 CDTI
81 KW 110 PS
Viti i prodhimit 2004 komplet seri e 2005
Motorri me gjendje perfekte
I regjistruar RKS deri ne fund te vitit 2016
I doganuar dhe regjistruar ne 1 pronar te vetem dhe qdo gje eshte e sigurte
Komplet i servisuar me ulje motorrit filtera te gjitha me garancion,konplet seti i kryer
Ne gjendje perfekte !!

**VETURA POSEDON **
*Klimatronik ne funksion
*ABS
*AIRBAG
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komande
*2 qelsa fabrikisht Opel
*Navi orgjinal me CD
*Telefon te integruar
*Komanda ne timon
*Tempomat
*Bordkompjuter
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Fellne orgjinal OPC 17"

Vetura eshte ne gjendje jashtezakonisht te mire
Punon shume mire pa asnje defekt te mundshem
I rujtun ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier
Komplet i servisuar dhe pa pas nevoje ndonje investim ne te
Perkthimi behet menjehere
Nuk eshte ne hipoteke
Veture familjare dhe shume e sigurte
Hargjime te vogla !!

U SHIT !!!!


KONTAKTO NE:044-922-633 -----044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT



Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim