*U SHIT !Opel Astra 1.7 CDTI-Cosmo-i posadoganuar

Shitet nga: OPEL ASTRA 17 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra 1.7 CDTI -ne gjendje perfekte
Viti i prodhimit-mujin e 11.2010 komplet seri e 2011
I posadoganuar tani qe 10 dite dhe i regjistruar RKS me nje vite tplote
Pronar i pare dhe me te gjitha garancat qe kerkohen
Komplet i servisuar me gjendje perfekte
Kilometra te kaluara vetem 120 mije orgjinale mund ta kontrolloni ku te doni
NE GJENDJE PERFEKTE
FULL EKSTRA

=VETURA POSEDON=
•Klimatronik ne funksion
•ABS
•ESP
•Tempomat me komanda ne timon
•Radio me komanda ne timon
•Bordkompjuter
•Komand te bordkompjuterit
•Sistem telefonit me kyqje manuale me BLUETOOTH
•Sistem zerimi shume te mire
•Senzora parkingut para mbrapa
•Senzora ne retrovizor
•Senzora ne fshirese gjamit aktivizohen ne menyre automatike
•Dritat me ndezje automatike
•Sistem paralajmrimi ne bordkompjuter ne rast ndonje defekti
•Sistem Klimatizimi ne menyre digjitale
•Modeli COSMO-ulset gjysem lekure
•Gjamat elektronike X4
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret me mbyllje
•Drita te mjegulles
•Fellne orgjinal te Opelit 17"
•MByllje qendrore
•Mbyllje me komand
•2 QELSA FABRIKISHT
•Enterier te pademtuar

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Me te gjitha serviset e kryera pa asnje investim
Punon perfekt pa asnje verejtje te mundshme
I posadoganuar i pa vozitun ne Kosove
Shume i pastert me enterier te pademtuar pa asnje gervishtje
I pastert jashte dhe pa gritha
Veture familjare dhe shume e sigurte
Hargjime teper te vogla
Veture familjare

U SHITTTTT

KONTAKTO NE 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim