OPEL ASTRA G 2.0 DIZEL -03

Shitet nga: mg Dje 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura opel astra 2.0 dizel ,motorri me zingjir, gjendje perfekte, ,jashte dhe brenda shume e rujtun, km e garantume , mundeni me verifiku te opel i autorizum, nuk ka nevoje per as nji investim. ja vlen me pa , klime, abs, esp,goma te dimrit te reja me fellne, e ardhur nga zvicrra pa dogane
, mundet mu provu edhe mu kontrollu ku te doni.
per cdo info
tel +38649273723
+37744989392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim