OPEL ASTRA 2.0CDTI COSMO

Shitet nga: Auto Point 15 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Vetura sapo ka ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100%per kilometra.
Ekstra/automatik,klimatronik,nxemje karrika,sport karrika,nxemje ne timon,tempomat,komanda vollan,cd radio,navigacion,cenzora,fellne me goma te reja,dy qelsa etj.per me shum info.049333888ose049677778.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim