Opel Astra 1.7 H 1.7 cdti -05

Shitet nga: B.B 05 Shk 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura opel astra H 1.7cdti ne gjendje te rregullt.vetura posedon: regjistrim deri ne nentor 2017 klime,fellne,si dhe goma te reja per dimer.per me shum informata kontaktoni ne numrin:044 268 340.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim