Opel Astra J 1.7 CDTI -11

Shitet nga: adnani Dje 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 100 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Veturen Opel Astra J 1.7 CDTI viti i prodhimit 2011 me dogane dhe akciz te paguar,vetura i ka 120mi km te kaluara dhe esht e importuar nga Gjermania si dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +38649124782 Viber +377 45 587 321 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01 bejm edhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim