Opel Astra ecoflex - 2009

Shitet nga: opel 22 Qer 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 499 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 2009 1.7 cdti ecoflex 6 shpejci manual 5 dyer e posa servisuar me te gjitha servisat ripin ule filtera dy par goma [te reja] dimer vere dy par fellne shum e ruajtur dhe shum e pastert full extra me nje fijal tip top.... kush e ka nafak eshte vetur familjare
vlen te ceket servisi i ber tash
ndrim me passat cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim