U SHITÈ NGA Arteni Auto's OPEL ASTRA 1.9 CDTI 2010

Shitet nga: Arteni 19 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   4 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 88KW 120PS AUTOMATIK

VETURA OSHT MODEL I VEQANT EDHE KA SHUM EXTRA

E POSA ARDHUR NGA ZVICRA PA DOGAN!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

GJITHMON E SERVISUAR NE OPEL

VITI I PRODHIMIT 29.03.2010

EXTRA POSEDON:

**AUTOMATIK-MULTITRONIK 6 SHPEJTESI
**KLIMA TRONIK FUNKSIONALE
**NAVIGACION SYSTEM
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KOMANDA NE TIMON
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA 16COLL ORIGJINALE GM
**GOMA TE REJA M+S ( 90% )

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim