U SHITË NGA Arteni Auto's OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74KW 101PS

E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA

ME DOGAN, HOMOLOGIM EDHE KONTROLL TEKNIKE TE PAGUAR

VETEM EDHE TABELAT!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE


VITI I PRODHIMIT 29.10.2004 (shiko edhe ne foto)

MODEL 2005 LIMITED EDITION (MODEL SHUM I VEQANT)

EXTRA POSEDON

KLIMA FUNKSIONALE
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
DRITA MJEGULLE PARA
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD
ENTERIERIN BRENDA CARBON FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA ME GOMA SHUM T'MIRA
DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim