*U SHITT !!!Opel Corsa 1.3 CDTI-Klime-RKS 1 vite

Shitet nga: OPEL CORSA 28 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 450 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa 1.3 cdti EKOTEK
Motorr me gjendje shume te mire
Viti i prodhimit:2007
I regjistruar RKS ne emrin tim personal dhe ka regjistrim 1 vite tplote
I servisuar dhe nuk i nevojitet asnje investim

VETURA POSEDON:
*Klime ne funskion
*ABS
*ESP
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Komanda te radios ne timon
*Gjamat elektonik
*Pasqyret elektronike
*Timon servo
*5+R shpejtesi
*4 goma te reja posa te vendosura

Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike
I rujtun ne enterier dhe ne pamjen e jashtme
Punon shume mire dhe nuk i nevojitet ndonje investim
Ne emrin tim personal dhe perkthimi behet menjehere
Nuk esshte ne hipoteke
Hargjime shume te vogla dhe shume i sigurte

U SHITT !!!!

KONTAKTO NE 044-922-633 044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim