OPEL CORSA 16V SFI

Shitet nga: trafiku 09 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa b 2.0 16 ventilla (sfi)
Viti I PRODHIMIT 99
I rigjistruar RKS
Vetura osht ne gjendje shume te mire teknike dhe Optike
Ka armutizera KONI me gvint
Trapat dhe frenimin e perforcuara
Xhama elektrik
Auspuhin Remus
Rroni
Alarem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim