Opel Corsa 1.2 Benzin

Shitet nga: egzoni 08 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes - Opel corsa. 1.2 Benzin
* Viti i Prodhimit 25.12.2002
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka 10 Muj
* Regjistrimin 2 Dyt Ks e ardhur Prej Zvicrre
* Opeli osht ne Gjendje Shum Te Mir Teknike ai dhe optike
* Per ma Shum info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247. VIBER. +37744500396


Boj edhe Ndrrim me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Audi. Bmw. Polo. Lupo. Ford fiesta. Opel astra. Opel kadet. Opel corsa. Mercedes . Peugeot renault. Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim