U SHITË NGA Arteni Auto's OPEL CORSA 1.2 BENZIN

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
OPEL CORSA 1.2 BENZIN

MOTOR ECOTEC ME ZINGJIR (JO RRYPË DHEMBËZOR)

E ARDHUR NGA GJERMANIJA E REGJISTRUAR NE RKS DERI NE KORRIK/2016

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE


VITI I PRODHIMIT 2002 MODEL SPORT 2003


EXTRA POSEDON

KLIMA FUNKSIONALE
SHIBER-PANORAM
SERVO TIMONIN
KOMANDA NE TIMON
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
DRITA PARA ME LLED
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
SHENJA (SHMIGAVCA) NE PASHQYRA
MUZIK ME RADIO DHE CD PIONEER
ENTERIERIN BRENDA CARBON FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA ME GOMA M+S SHUM T'MIRA
AMORTIZERAT MODEL SPORT (GASNI)

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim