U Shitë nga Arteni Auto's OPEL CORSA 1.7 CDTI RKS

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
OPEL CORSA 1.7 CDTI 74KW 101PS

MOTOR ECO TEC (JAPAN-MOTORI ME I AVNASUAR I OPEL-IT)

E ARDHUR NGA GJERMANIJA E REGJISTRUAR NE RKS DERI NE GUSHTË/2016

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE 


VITI I PRODHIMIT 2004 MODEL NJOY 2005


EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK
SERVO TIMONIN
KOMANDA NE TIMON
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
DRITA MJEGULLE
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK FABRIKORE ME RADIO DHE CD
ENTERIERIN BRENDA CARBON FABRIKISHT
LIBER SERVISI GJITHON E SERVISUAR NE OPEL

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim