U shit flm

Shitet nga: irfan 11 Gsh 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes opell corsa ngjendje te mir teknike vetura ka klim abes centrall ka 2celsa dhe 1vit rexhistrim 1.0 benzin dhe 4gumet e reja te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim