u shitttttt

Shitet nga: egzoni 05 Qer 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes - Opel corsa. 1.2 Benzin
* Viti i Prodhimit 25.12.2002
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Regjistrim ka 10 Muj
* Regjistrimin 2 Dyt Ks e ardhur Prej Zvicrre
* Opeli osht ne Gjendje Shum Te Mir Teknike ai dhe optike
* Per ma Shum info Kontaktoni ne keta nr. 044500396


Boj edhe Ndrrim me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Audi. Bmw. Polo. Lupo. Ford fiesta. Opel astra. Opel kadet. Opel corsa. Mercedes . Peugeot renault. Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim