OPEL FRONTERA SPORT 4x4 2.0 -94

Shitet nga: Arianit 21 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Shitet Opel Frontera Sport
Vetura eshte mjafte e ruajtur dhe ne gjendje te rregullt për vozitje.
4x4 nuk e ka ne fuksion aktualisht.
Viti i Prodhimit 1994
Opel 2.0
Benzinë
Eshte i Regjistruar deri ne Prill 2016

044-169-053
049-190-007Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim