Opel Frontera

Shitet nga: bashkim 19 Maj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Shitet vetura familiare Opel Frontera 1994 ne gjendje plotesisht te regullt. Motori eshte ndrue para 5 muajsh me 120000 km te kaluara nga Zvicra, nuk shpenzon vaj, hargjimi nen 10 litra. Klimë. radio, goma te reja mundesija qe ti montohet plini dhe eshte i regjistruar deri ne shtator 2017 Cmimi 2000 euro fix .+377 44 154 021 Viber apo WhatsApp

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim