U SHITË NGA Arteni Auto's OPEL MERIVA 1.7 CDTI

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
U SHITTT OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74KW 101PS

E POSA ARDHUR NGA ZVICRRA

SET ZAMAJC KORP E LLAMELL KOMPLET TE SAPO NDRRUARA!!!

ME DOGAN HOMOLOGIM E KONTROLL TEKNIKE TE PAGUAR

VETEM EDHE TABELAT!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 30.11.2004 MODEL 2005 NJOY

EXTRA POSEDON

KLIMA FUNKSIONALE
DRITA MJEGULLE
KOMANDA NE TIMON
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD MP3
ALUMIN FELLGA ME GOMA M+S
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 045 618 . 666 EDHE 049 333 . 100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim