U shit . Opel Signum shitet ndrohet

Shitet nga: opel 05 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   4 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Opel Signum 3.0 V6 CDTI Viti 2005*
boj ndrim.

*Vetura eshte ne gjendje te rregullt
Fellne .MS. 17 col
interierin lekure , ulset me nxemje
me klim dhe.2 Par qelsa
*Rrypin rebrasti e ka te drum *.
*REGJISTRIM ( 03.11.2016).
*Nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi behet menjehere
numri konktatus .tel.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim