*U SHIT !!!Opel Vectra 2.2 direct-RKS-116 mije km

Shitet nga: OPEL VECTRA 29 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 2.2 benzin
110 Kw 155 PS
Viti i prodhimit fund 2006 model 2007
I doganuar dhe regjistruar RKS ne nje pronar ,
I ardhur nga Zvicrra dhe shume pak i vozitur ne Kosove
Te kaluara 116 mije km orgjinale me garancion,mund ta kontrolloni ku te doni
Komplet serviset e kryera,vaj,filtera komplet
Motorr me zingjire

•VETURA POSEDON•
*Klime ne funksion
*Airbag ne tere veturen
*Abs
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand +2 qelsa
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores mbrapa para
*ekran te gjere
*Radio me komanda ne timon
*Fellne orgjinal OPEL
*KM TE SAKTA

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
E servisuar komplet dhe nuk i nevojitet asnje investim
Enterier shume te pastert
Kilomtera orgjjnale dhe mund ta vertetoni
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
Nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi behet menjehere
Punon ekstra mire pa ndonje defekt

U SHIT !!!!


KONTAKTO NE: 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim