*U SHIT !!!Opel Vectra GTS 1.9 cdti-RKS 1 vite-05

Shitet nga: OPEL GTS 26 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 1.9 CDTI motorr te modelit te ri
110 KW - 150 PS
model i ri me 6 shpejtesi
Viti i prodhimit : 2004 seri komplet e 2005
I posaregjistruar RKS edhe 1 vite tplote deri ne janar te 2017 ne emrin tim personal
I ardhur nga zvicrra
I servisuar komplet ulje filtera edhe 8 mije km me garancion
Me full ekstra paisje
GJENDJE PERFEKTE !!

VETURA POSEDON:
*Klimatronik
*ABS
*ESP
*Airbag
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand 2 qelsa
*Drita Xenon fabrikisht me llup
*Dritat i dhezen anash ne kthesa
*Xenonat levizin gjate kthesave
*Perde mbrapa
*Ulset me nxemje
*Modeli COSMO gjysem lekure
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Timon 3-sh
*Komanda ne timon
*Bordkompjuter
*NAVIGACION
*Ekran te gjere
*Modeli GTS
*Senzora parkingut para mbrapa
*Senzora ne fshirse gjamit
*Senzor ne retrovizor
*Audio sistem shume te mire
*CD+ shanzher
*6 + r shpejtesi
*Sistem telefoni te integruar
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*Fellne fabrikisht GTS
*Goma te dimrit komplet te 4-ta

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Punon ekstra mire pa asnje defekt te mundshem
Komplet i servisuar pa pas nevoje asnje investim
Mund ta kontrolloni dhe te vertetoni me gjendjen perfekte te vetures
Ne emrin tim personal dhe nuk eshte ne garancione bankara
IA VLEN !!!

QMIMI : 4800---------U SHITT !!!!!!


KONTAKTO NE : 044-240-801 ----- 044-922-633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim