*U SHIT!!Opel Vectra 2.2 DTI-RKS 1vite-XENON- -04

Shitet nga: OPEL VECTRA 02 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 250 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 2.2 DTI ECOTEK
Motorri me i mire tek Opeli .motorr me zingjire
Viti i prodhimit:fund 2003 seri e 2004
I posa regjistruar RKS me date 16.10.2016 1 vite tplote ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
I servisuar komplet ulje filtera dhe nuk i nevojitet asnje investim
I mirembajtun jashtezakonisht mire
Me FULL ekstra paisje fabrikisht

***VETURA POSEDON***
*Klimatronik ne funksion
*Bordkompjuter me ekran tmadhe
*ESP
*ABS
*Airbag
*XENON BIXENON fabrikisht me llupe
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand + 2 QELSA fabrikisht
*Komanda te radios ne timon
*Komanda te bordit ne timon
*Tempomat
*Senzora parkingut para mbrapa funksionale
*Senzor ne retrovizor
*Perde mbrapa
*Audio sistem shume te mire
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*ENTERIER KREM shume te pastert
*Drita te mjegulles
*Fellne OPC fabrikisht OPEL me goma shume te mira M+S
*2 QELSA fabrikisht
*5 + R shpejtesi

Vetura eshte ne gjendje EKSTRA te mire
Punon shume mire pa asnje verejtje
Nuk ka asgje te investohet ne te
Shume i rujtun si ne enterier ashtu ne pamjen e jashtme
Veture familjare dhe shume e sigurte
Komplet e servisuar dhe nuk i nevojitet asnje investim
Te gjitha paisjet i ka fabrikisht dhe qdo gje eshte funksionale
Ne emrin tim personal dhe nuk eshte ne hipoteke
Perkthimi behet menjehere
Shume ekonomik
IA VLEN !!!

U SHITTTT

KONTAKTO NE : 044 240 801 ----- 044 922 633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim