Opel vectra C GTS -03 i garazhuar Sh I mire

Shitet nga: M. Beqiri 01 Sht 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra C GTS - ben Edhe nderrim. I garazhuar. I mirembajtur dhe servisuar rregullisht te Dugi dhe rafuna. Regjistrimin deri ne fund te shtatorit. Krejtesisht ne rregull. Ker familjar sport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim