U SHIT Opel Vectra 2.2 DTI RKS 1vite tplote

Shitet nga: Opel vectra 04 Jan 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 2.2 DTI ekotek motorr me zingjire ne gjendje shume te mire
Viti i prodhimit:2003
I posaregjistruar RKS 1 vite tplote deri me 15.12.2016
Ne emrin tim personal dhe qdo gje eshte e sigurte
Te kryera komplet serviset ulje filtera

*VETURA POSEDON:
*Klimatronik ne funksion
*Airbag
*ABS
*Bordkompjuter
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Tempomat
*Komanda te radios ne timon
*Komanda te bordkompjuterit ne timon
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*Drita te mjegulles
*Fellne orgjinal Opel
*4 gomat e dimrit te posavendosura M+S

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I rujtun jashte dhe mbrenda me enterier te mirembajtun
Nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt
Perkthimi behet menjehere
Nuk eshte ne hipoteke

U SHITT !!


KONTAKTO NE :044-922-633 ----- 044-240-801

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim