U SHITT !!Opel Vectra 2.2 DTI-RKS-Klimatronik-

Shitet nga: OPEL VECTRA 24 Sht 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 2.2 DTI ekotek motorr me zingjire
Viti i prodhimit:2004
I regjistruar RKS deri ne mujin e 03.2016
Te kryera komplet serviset dhe nuk i nevojitet asnje investim

*VETURA POSEDON:
*Klimatronik ne funksion
*Airbag
*ABS
*Bordkompjuter
*Mbyllje qendrore
*Mbyllje me komand
*Tempomat
*Komanda te radios ne timon
*Komanda te bordkompjuterit ne timon
*4 gjamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Mbeshtetese dores para mbrapa
*Drita te mjegulles
*Fellne orgjinal Opel
*4 gomat e reja te posavendosura M+S

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
I rujtun jashte dhe mbrenda me enterier te mirembajtun
Nuk i nevojitet asnje investim
Punon shume mire pa asnje defekt
Perkthimi behet menjehere
Nuk eshte ne hipoteke

U SHITTTT

KONTAKTO NE:044-922-633 .....044-240-801....VIBER+37744922633

GJENDEMI TEK POSTA E VOGEL-BREGU I DIELLIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim