U SHITTTË NGA Arteni Auto's OPEL VECTRA 2.2 DTI

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
SHITET OPEL VECTRA 2.2 DTI 92KW 125PS

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR)

E REGJISTRUAR NE RKS DERI 20 MAJ 2016

TANI E SAPO SERVISUAR KOMPLET SI ULJE DHE

FILTER, SI DHE NE TRAP...

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA ASNJE GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 21.10.2003

EXTRA POSEDON

KLIMA TRONIK
DRITA XENON
DRITA MJEGULLE
KOMANDA NE TIMON
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD
ALUMIN FELLGA ME GOMA M+S
DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim