U Shit Flm Merrjep.......

Shitet nga: Egzon 18 Tet 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes Opel Vectra 1.7 Dizel
* Viti i Prodhimit 25.12.1996
* Regjistrim ka 9 Muj
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Opeli Osht ne Gjendje te mir teknike si dhe Optike
Per ma shum info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 VIBER +37744500396 Prej ores 08-23Mundesi ndrrimi me... Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passar 2. Passat 3. Passat. Audi. Bmw. Polo. Ford Focus. Fiat Punto. Pezho. Ford fiesta. Opel corsa. Opel astra. Kadet. Smart. Pezho. Etj.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim