Opel ZAFIRA 1.9 dizel-88KW 2008 Rexh.deri23.2.2018

Shitet nga: Arben Bajrami Dje 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 350 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes veturen opel zafira 1.9 dizell viti i prodhimit 2008, 88 KW, posedon klim,airbak, central,karrike me nxemje, gomat për verë, e shumë sende të mira, e ardhur nga Suedia, doganen e paguar dhe rexhistrim i parë në RKS më 23.02.2016 liber te servisit, KM 200.010 të garantuara,ka te ndrruar rrypin dhemezor kur kishte 162.000 km,e saponrexhistruar për së dyri, ka te ndrruar komplet setin: korp,zamajac,drug llagerin qe kushtuan 550€, rexh.ka deri 23.02.2018,servisin e kryer me koh, vetura gjindet ne qytetin e shtimes, ndrrim nuk bajm, per ma shum info ne tel; 044193264 + VIBER nga ora 9-22, qmimi 7200 € ( ndrrim i mundëshum me një Picap)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim