U SHITË NGA Arteni Auto's OPEL ZAFIRA 2.0 DTI

Shitet nga: Arteni 09 Dhj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   3 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 74KW 101PS

MOTORIN ME ZINGJIRË (JO RRYPË DHEMBEZOR)

ME DOGAN TE PAGUAR VETEM EDHE TABELAT!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 18.07.2002

EXTRA POSEDON

KLIMA FUNKSIONALE
DRITA MJEGULLE 
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT
XHAMAT E ERRESUAR MBRAPA FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA 15COLL ME GUMA VERE

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim