U SHITË NGA Arteni Auto's OPEL ZAFIRA 2.2 DTI

Shitet nga: Arteni Auto's 09 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR   4 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
ZAFIRA 2.2 DTI 92KW 125PS

MOTORRI ME ZINGJIR ( JO RRYPË DHEMBZOR )

E POSA ARDHUR PA DOGAN!!!

SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE

VITI I PRODHIMIT 05.11.2003 MODEL 2004

EXTRA POSEDON

7-ULËSE
KLIMA TRONIK
DRITA MJEGULLE
TEMPOMAT
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
KARRIGA ME NXEMJE
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME
MUZIK ME RADIO DHE CD
KUK PER TERHEQJE
ALUMIN FELGA ME GUMA M+S
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 045 618 . 666 EDHE 049 333 . 100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 teny

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim